Ubezpieczenie komunikacyjne

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń

+48 732 707 777

Nie daj się podwyżkom.
Kup OC online bez wychodzenia z domu!

Ubezpieczenia komunikacyjne

Nie jesteś zadowolony ze swojego obecnego ubezpieczyciela. Zaproponowana składka jest dla Ciebie za duża? Dowiedz się więcej na temat ubezpieczeń komunikacyjnych i sprawdź jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie?

 • Co to jest OC?

  Ubezpieczenie OC jest w Polsce obowiązkowe. Musi je posiadać każdy pojazd zarejestrowany w kraju. OC chroni Cię przed finansowymi konsekwencjami w momencie wypadku lub kolizji, gdy to właśnie Ty jesteś sprawcą. Wybór ubezpieczenia OC nie jest łatwy. Na polskim rynku działa wiele Towarzystw Ubezpieczeniowych. Pamiętaj, że dokładny zakres i sumy ubezpieczeniowe są wszędzie takie same i są regulowane przez ustawę. Różnią się tylko ceną. Najlepszym sposobem na znalezienie najtańszej oferty jest porównywanie ofert. Pomóc Ci w tym mogą SzybkiePolisy.pl. Sam możesz porównać sobie oferty i kupić polisę online.

 • Może Autocasco?

  Ubezpieczenie AC to dobrowolne ubezpieczenie samochodu. Gdy sam uszkodzisz samochód masz pewność, że wszystkie koszty związane z naprawą samochodu pokryje ubezpieczyciel. Dodatkowo pamiętaj, że pojazd może zostać uszkodzony przez działanie niespodziewanych zdarzeń losowych jak np. kradzież, akty wandalizmu, zniszczenie lub uszkodzenie pojazdu. AC również odpowiada za takie zdarzenia.

 • Chroń siebie i pasażerów

  Ubezpieczenie NNW to polisa od następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni ona kierowcę i pasażerów samochodu od nieprzewidzianych zdarzeń na drodze. NNW zapewnia zwrot kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją. Eksperci SzybkiePolisy.pl pomogą Ci wybrać najlepszą polisę.

 • Co ze zbitą szybą?

  Ubezpieczenie szyb to indywidualna ochrona dzięki której masz pewność, że szyby Twojego samochodu są objęte kompleksową ochroną. To indywidualne ubezpieczenie szyb chroni na wypadek zbicia lub uszkodzenia szyb Twojego pojazdu. Pamiętaj, że koszty naprawy i wymiany mogą być bardzo wysokie. Ta polisa daje pewność, że za wszystko zapłaci ubezpieczyciel. Przypominamy również o tym, że ubezpieczenie szyb można wykupić tylko w Towarzystwie Ubezpieczeniowym, w którym posiadasz polisę OC lub AC.

SzybkiePolisy.pl to specjaliści od ubezpieczeń komunikacyjnych. Nie przepłacaj za ubezpieczenia. Nasi eksperci porównają Ci oferty we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Wszystkie pakiety dostosujemy do Twoich oczekiwań. Dajemy gwarancję znalezienia najlepszej oferty. Sprawdź jak łatwo i dobrze kupić polisę na www.szybkiepolisy.pl.

Polisa bez wychodzenia z domu