Ubezpieczenie komunikacyjne

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń

+48 732 707 777

Spokój i relaks na wakacjach!
Kup ubezpieczenie turystyczne online

Ubezpieczenie Turystyczne

Relaks i dobra zabawa. Tego właśnie od wymarzonych wakacji oczekuje każdy z nas. Czasem jednak coś może pójść nie tak. Pamiętaj, że wyjeżdżając w daleką podróż lub kilkudniowy wyjazd należy pamiętać o ubezpieczeniu turystycznym. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z wakacyjnych atrakcji, a polisa zadba o Twoją ochronę. Sprawdź co należy wiedzieć o ubezpieczeniu turystycznym.

Bezpieczeństwo podczas wakacji to podstawa. Kompleksowe ubezpieczenie turystyczne chroni Cię przed skutkami niespodziewanych zdarzeń losowych. Ubezpieczenie turystyczne możesz kupić indywidualnie lub w formie ubezpieczenia grupowego. Niezależnie od miejsca wyjazdu sprawdzaj zawsze zakres ochrony. W skład polisy turystycznej mogą wchodzić:

 • Ubezpieczenie kosztów leczenia

  Koszty leczenia zwłaszcza za granicą mogą być bardzo wysokie. Nie chcesz przecież wrócić z wakacji z pokaźnym rachunkiem za udzieloną pomoc. Ubezpieczenie kosztów leczenia to komfort, że za wizytę lekarską, pomoc medyczną, ambulatoryjną, transport medyczny i niezbędne konsultacje zapłaci ubezpieczyciel. Taka polisa to gwarancja otrzymania kompleksowej pomocy.

 • Polisa Assistance

  W trakcie podróży może dojść do wielu nieprzewidzianych zdarzeń. Ubezpieczenie Assistance zapewnia ochronę i pomoc przy np. organizacji transportu medycznego do kraju, transportu zwłok oraz pokryciu kosztów leczenia do kraju po powrocie do domu. Dzięki assistance możesz również liczyć na pomoc informacyjno-medyczną. Gdy będziesz potrzebować pomocy, doradca medyczny udzieli Ci najpotrzebniejszych informacji co zrobić i do jakiej placówki się zgłosić.

 • Ubezpieczenie NNW

  Czasem podczas wakacje może dojść do niespodziewanego wypadku. Groźny uraz lub kontuzja może skutecznie zepsuć nawet najlepszy urlop. Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków gwarantuje Ci wypłatę odszkodowania za trwały uszczerbek na zdrowiu. Pamiętaj, że takie świadczenie jest liczone wedle zasady: procent uszczerbku na zdrowiu x suma ubezpieczenia. SzybkiePolisy.pl znajdą dla Ciebie polisę NNW spełniającą Twoje oczekiwania.

 • Zadbaj o bagaż

  Nikt nie lubi pakować bagażu. Bez względu na to warto zastanowić się nad jego ubezpieczeniem. W bagażu często przewozimy bardzo cenne rzeczy. Ich strata może nieść za sobą bardzo poważne konsekwencje finansowe. Nasi eksperci znają doskonale obawy podróżnych o swój bagaż. Doradzą Ci i dobiorą dla Ciebie najlepszą ochronę ubezpieczeniową.

SzybkiePolisy.pl to zespół doświadczonych osób, którzy od lat zajmują się ubezpieczeniami turystycznymi. Wiedzą jakie zagrożenia mogą kryć się podczas wakacyjnej podróży. Dostosujemy ubezpieczenie turystyczne do Twoich potrzeb. Dzięki temu jedynie co Ci pozostaje to relaks i dobra zabawa. Sprawdź szczegóły na www.szybkiepolisy.pl