Ubezpieczenie komunikacyjne

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń

+48 732 707 777

Zadbaj o pewną pomoc w trasie!
Sprawdź ofertę Assistance już dziś

Ubezpieczenia Assistance

W życiu może zdarzyć się wszystko. Nieważne, czy w domu, pracy, czy podczas podróży samochodem. Do nieoczekiwanych zdarzeń losowych może dojść zawsze. Konsekwencje finansowe mogą być bardzo duże i wymagają często usług fachowców i profesjonalistów. Ubezpieczenie assistance możesz wykupić w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Dzięki temu masz pewność, że w razie niespodziewanych zdarzeń losowych uzyskach fachową pomoc. SzybkiePolisy.pl pomogą znaleźć dla Ciebie najlepszą polisę.

 • Ubezpieczenie assistance. Sprawdź jakie zdarzenia objęte są ochroną

  Ubezpieczenie assistance to w skrócie bardzo szeroki zakres usług pomocowych, których nie sposób opisać w kilku zdaniach. Takie ubezpieczenie zapewnia wsparcie w takich obszarach jak m.in. transport samochodowy, dom i rodzina, majątek, praca, podróże itd. Assistance zapewnia pomoc specjalistów i fachowców w razie jakiegoś nagłego zdarzenia losowego. Najczęstsze usługi assistance mogą dotyczyć np. pomocy drogowej (dowóz paliwa, holowanie, wymiana koła, itp.). Może to być również pokrycie kosztów niespodziewanego powrotu z wakacji w ramach polisy turystycznej lub pomoc np. elektryka, hydraulika, ślusarza itp. przy ubezpieczeniu domu lub mieszkania.

  Większości klientów ubezpieczenie assistance kojarzy z ubezpieczeniem komunikacyjnym. Taka polisa ma związek z transportem i zawierana jest najczęściej przy okazji ubezpieczenia OC i AC. SzybkiePolisy.pl mają duże doświadczenie w ubezpieczeniach. Skorzystaj z naszej pomocy.

 • Assistance to fachowa pomoc

  Doznałeś szkody podczas niespodziewanego zdarzenia? Co dalej zrobić? Aby skorzystać z pomocy fachowca przed podjęciem jakichkolwiek działań, należy skontaktować się z ubezpieczycielem telefonicznie. Usługi assistance świadczy zazwyczaj wyspecjalizowana jednostka, która działa na zlecenie danego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Szybki kontakt z ubezpieczycielem i dokładny opis sytuacji pomoże jak najszybciej zorganizować pomoc fachowca.

 • Skorzystaj z rad eksperta

  Wybór ubezpieczenia assistance nie jest prosty. Na rynku ofert ubezpieczeniowych jest tak dużo, że tylko świadomy wybór polisy gwarantuje najlepszą ochronę. W wyborze właściwej ochrony pomogą Ci eksperci SzybkiePolisy.pl. Doradzą Ci i odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Doświadczenie i wiedza sprawia, że z nami wybór assistance to gwarancja najlepszej oferty.

Ubezpieczenie assistance może się przydać w każdej sytuacji. Poznaj więcej szczegółów i wejdź na www.szybkiepolisy.pl